SFP28

SFP28 Multimode 100m (SR) 25Gbps DDMI
Available
SFP28 Singlemode för 25GBase-T kan du köra antingen i 25Gbps i en port för SFP28 eller så kör du 10Gbps i en SFP+port. En SFP28 är alltså bakåtkomatibel med SFP+. Åt andra hållet kan du även köra SFP+ i 10Gbps i en SFP28-port.
SFP28 Singlemode 10km (LR) 25Gbps DDMI
Available
SFP28 Singlemode för 25GBase-T kan du köra antingen i 25Gbps i en port för SFP28 eller så kör du 10Gbps i en SFP+port. En SFP28 är alltså bakåtkomatibel med SFP+. Åt andra hållet kan du även köra SFP+ i 10Gbps i en SFP28-port.
XFP CWDM Singlemode 80km (FC-ZR) 8.5Gbps
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2 med början omkrin

We at Foranet use cookies to improve your website experience and to gain insights about our website's users to make it even better. If you continue to use our website, you accept the use of cookies in accordance with our terms and conditions – read more about cookies and your integrity here.