SFP28

SFP28 Multimode 100m (SR) 25Gbps DDMI
Available
SFP28 Singlemode för 25GBase-T kan du köra antingen i 25Gbps i en port för SFP28 eller så kör du 10Gbps i en SFP+port. En SFP28 är alltså bakåtkomatibel med SFP+. Åt andra hållet kan du även köra SFP+ i 10Gbps i en SFP28-port.
SFP28 Singlemode 10km (LR) 25Gbps DDMI
Available
SFP28 Singlemode för 25GBase-T kan du köra antingen i 25Gbps i en port för SFP28 eller så kör du 10Gbps i en SFP+port. En SFP28 är alltså bakåtkomatibel med SFP+. Åt andra hållet kan du även köra SFP+ i 10Gbps i en SFP28-port.
XFP CWDM Singlemode 80km (FC-ZR) 8.5Gbps
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2 med början omkrin

Foranet använder cookies för att utforma din upplevelse på vår webbplats på bästa sätt. Fortsätter du använda våra tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen av cookies, i enlighet med våra villkor. Du kan läsa mer om våra cookies och hur vi hanterar personuppgifter i våra villkor.