XENPAK

CSFP Singlemode TX1310/RX1490 3km 1.25Gbps DDMI
Available
CSFP som i Compact SFP avser en 2-ports Bidi-SFP och skall inte förväxlas med en standard duplex SFP. CSFP har tillkommit för att få plats med fler portar på mindre utrymme, men kräver att stöd finns i den aktiva enheten.

Foranet använder cookies för att utforma din upplevelse på vår webbplats på bästa sätt. Fortsätter du använda våra tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen av cookies, i enlighet med våra villkor. Du kan läsa mer om våra cookies och hur vi hanterar personuppgifter i våra villkor.