XFP

XFP CWDM Singlemode 10km (LR) 10Gbps
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2 med början omkring 2005-2006
XFP CWDM Singlemode 40km (ER) 10Gbps DDMI
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2.
XFP CWDM Singlemode 60km 10Gbps
Available
CWDM som i Coarse Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber döljer dig cirka 40THz (40000 GHz) optisk bandbredd i det lågdämpande" spektrat."
XFP CWDM Singlemode 80km (ZR) 10Gbps
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2.
XFP DWDM 80km (ZR) 10Gbps
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2.
XFP DWDM Singlemode 40km (ER) 10Gbps
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78 mm) och något bredare (18,3 mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2.
XFP Multimode (FC-SR) 8.5Gbps DDMI
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm).
XFP Multimode (SR) 10Gbps DDMI
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm).
XFP Singlemode BiDi WDM (LR. ER) DDMI
Available
XFP-modulen är den tredje generationens moduler för 10Gbps och snarlik den senare SFP+, bara något längre (78mm) och något bredare (18,3mm). XFP:n ersatte föregångarna Xenpak och X2.

Foranet använder cookies för att utforma din upplevelse på vår webbplats på bästa sätt. Fortsätter du använda våra tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen av cookies, i enlighet med våra villkor. Du kan läsa mer om våra cookies och hur vi hanterar personuppgifter i våra villkor.